ARIANA GRANDE NAUJAME ALBUME PRISIMENA MAC MILLER?

FirstNews
2020.12.01
Ariana Grande

Ariana Grande

Los Angeles. Spalio 30 d. pasirodė naujas Ariana Grande (27) albumas „Positions“. Dabar dėmesingi gerbėjai svarsto, kad naujos dainos yra skirtos mirusiam eks draugui Mac Miller (†26).

Pvz., „TikTok“ vartotoja Maralee Bell savo video aiškina, kad svirplių garsas dainoje „Positions“ yra susijęs su Miller neišleista daina „Crickets“ („Svirpliai“ – liet. k.).

Be to, dainos eilutė „Heaven Sent You To Me“ iš „Positions“, taigi „Tave atsiuntė mane dangus“ yra asociacija su Mac Miller.

Būtent ir „Take My Pen And Write Love Letters To Heaven“ („Pasiimu parkerį ir rašau meilės laišką į dangų“ – liet. k.) iš dainos „Just Like Magic“ yra odė velioniui draugui.

Ar taip iš tikrųjų yra, žino tik pati Ariana Grande.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*