AR LISA MARIE PRESLEY SKURSTA?

FirstNews, Radar
2019.06.13
Lisa Marie Presley

Lisa Marie Presley

Los Angeles. Priscilla Presley (74) už 3,8 mln. JAV dolerių parduoda savo namus, kad padėtų savo dukrai Lisa Marie (51), kuri, kaip pranešama, turi bėdų su pinigais.

„Radar Online“ rašo, kad vienintelė jos ir rokenrolo karaliaus Elvis Presley (†42) dukra skursta. Tariamai Lisa Marie Presley išsvaistė 100 mln. JAV dolerių. Šaltinis portalui sakė: „Priscilla yra pasiruošusi padaryti viską, kad padėtų vieninteliui savo vaikui“.

Jau praėjusiais metais po ketvirtųjų Lisa Marie skyrybų ji turėjo apie 16 mln. JAV dolerių skolos. Bent jau taip teigė jos paskutinis vyras. Regis, jis sakė tiesą.

Beje, Lisa Marie Presley paveldėjo ne tik pajamas iš savo velionio tėvo, bet ir autorines teises į jo dainas. Tačiau, matyt, pinigų už tai, jai vistiek neužtenka…

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*