ANTONIO BANDERAS PO ŠIRDIES INFARKTO NEBĖRA TAS PATS ŽMOGUS

FirstNews
2019.11.26
Antonio Banderas

Antonio Banderas

Los Angeles. Antonio Banderas (59) patyręs širdies infarktą prieš dvejus metus labai pasikeitė.

Aktorius interviu su „Entertainment Tonight“ apie sunkų laikmetį pasakojo: „Gyvenimas aktoriui tarnauja kaip įkvėpimo šaltinis. Man [infarktas] atvėrė akis ir iš naujo surikiavo mano prioritetus. Pakeičiau savo gyvenimą ir tas tikriausiai pakeis mano vaidybą“.

Beje, su Jimmy Kimmel (52) TV šou metu Banderas taip pat neseniai kalbėjo apie širdies infarktą. Jis papasakojo, kaip jo ilgametė draugė Nicole Kimpel (39) išgelbėjo jo gyvenimą. Ji kelios valandos prieš priepuolį nupirko aspirino. „Kai kitą rytą man atsirado simptomai ir aš tiksliai žinojau, kas vyksta, ji man padėjo vieną tabletę po liežuviu ir tai man išgelbėjo gyvybę“, – atskleidė Antonio Banderas.

Dabar aktorius daugiau laiko praleidžia sportuodamas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*