ANTONIO BANDERAS: AR SANTUOKA BYRA DĖL ŠIOS VOKIETĖS?

Express.de, Bild
2014.06.12
Antonio Banderas & Natasha Berg

Antonio Banderas & Natasha Berg

Los Angeles. Šiemet filmuojant „Haywire“ Antonio Banderas (53) stovėjo prieš kamerą drauge su Miss Vokietija 2000 Natasha Berg (34). Sako, Antonio ir Natasha labai gerai tarpusavyje sutarė, rašo PlayRadio.lt.

Dabar vėl šmėkščioja jos vardas. Tai draugystė ar šis tas daugiau? „Mudviejų šaknys glūdi Ispanijoje, todėl puikiai supratome vienas kitą. Jis – šaunus vyras ir tikras profesionalas“, – cituoja „misės“ žodžius Express.de.

Pastaraisiais metais puikus tarpusavio supratimas vyravo su daugeliu moterų. Aišku viena: Antonio Banderas pomėgis flirtuoti nėra jokia paslaptis. Sako, jo vis dar sutuoktine laikoma Melanie Griffith (56) buvusi labai pavydi. Dėl to, neva, Antonio ir Melanie ir išsiskyrė.

Pirmieji  ganėtinai konkretūs požymiai, kad Holivudo poros santuoka braška, radosi jau gegužės pradžioje. Antai gegužės 2 d. „Twitter“ aktorė  rašė, bet tuo tarpu tą sakinį jau ištrynė: „Kas tiki santuoka ir kodėl?“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*