ANNA-MARIA ZIMMERMANN PRIREIKĖ KETVERIŲ METŲ SUSITAIKYTI SU AVARIJOS PADARINIAIS (VIDEO)

Neuen Westfälischen
2019.03.15
Anna-Maria Zimmermann

Anna-Maria Zimmermann

Bielefeld. Anna-Maria Zimmermann (30) 2010 m. spalį sraigtasparnio avarijoje buvo kritiškai sužeista.

Interviu su „Neuen Westfälischen“ dainininkė kalbėjo apie tai, kaip ją paveikė trauma. Paklausta, kiek laiko truko susitaikymas su baisiu likimu, ji sakė: „Ketverius metus. Tada ši knyga buvo užversta. Šiandien apie tai visiškai nebegalvoju. Nėštumo pradžioje visada manęs klausė, kaip aš rūpinsiuosi kūdikiu su nejudančia kairiąja ranka. Apie tai anksčiau visai negalvojau. (…) Žinoma, buvo sunkiu situacijų, bet dabar man tai nėra jokia problema. Viskas einasi, bet yra dvigubai sunkiau. Po sunkių dienų man skauda dešinę ranką ir kūnas jaučia dvigubą naštą“.

Anna-Maria Zimmermann tuomet buvo sulaužyti kaulai ir dvi savaites ji gulėjo komoje. Dabar ji vis dar negali tinkamai judinti savo kairiosios rankos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*