ANGELINA JOLIE NORI ATKURTI ŠEIMĄ?

alfa.lt
2019.04.12
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Los Angeles. Manoma, kad garsi aktorė ir kino filmų režisierė Angelina Jolie (43) specialiai vilkina skyrybų su Brad Pitt (55) procesą, nes nori, kad ji ir buvęs sutuoktinis vėl taptų šeima.

2016-ųjų rugsėjį garsi Holivudo pora išsiskyrė po 10 metų santuokos. Tiesa, jų skyrybų byloje taškas dar nepadėtas, mat juodu negali priimti bendrų finansinių sprendimų.

Tačiau dabar teigiama, kad „Angelina Brad’ui aiškiai pasakė norinti atnaujinti su juo santykius“.

„Ji nori vėl tapti šeima ir, rodos, negali pamiršti buvusio mylimojo, – sakė šaltinis. – Štai kodėl ji taip delsia pasirašyti dokumentus, nors tai padaryti buvo įmanoma prieš metus. Ji nenori pasiduoti.“

10 metų santuokoje kartu pragyvenę Jolie ir Pitt savo pranešimu apie skyrybas šokiravo visą pramogų pasaulį. Juodu augina šešis vaikus.

Neseniai aktorius Brad Pitt pareiškė nerimaujantis, kad jo vaikų mama atžalas per daug lepina. Vyras nenori, kad jo vaikai jaustųsi esantys geresni už kitus ir viskas jų gyvenime jiems būtų patiekta ant lėkštutės.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*