ANGELINA JOLIE NETURI LEIDIMO GYVENTI UŽSIENYJE

Harper's Bazaar
2019.11.07
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Los Angeles. Angelina Jolie (44) mielai gyventų kitoje šalyje nei JAV. Tačiau be vaikų ji persikelti nenori. O su vaikais jai neleidžiama.

„Mielai gyvenčiau užsienyje ir padarysiu tai, kai mano vaikams sueis 18 metų. Šiuo momentu privalau būti ten, kur jų tėvas gyvena“, – atskleidė aktorė interviu su žurnalu „Harper’s Bazaar“.

Jos eks vyras Brad Pitt (55) pagal įstatymus turi teisę matytis su jų vaikais, todėl persikrausčius Jolie į užsienį būtų sudaryti sunkumai tai padaryti.

Angelina Jolie ir Brad Pitt išsiskyrė 2016 m. rudenį. Jų bendri vaikai yra – Shiloh (13) ir dvyniai Vivienne (11) bei Knox (11). Be to, pora turi įsivaikinus Maddox (18), Pax (15) ir Zahara (14). Maddox nuo šių metų studijuoja Pietų Korėjoje. Sklando gandai, kad tarp jo ir Brad Pitt yra nekokie santykiai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*