ANGELINA JOLIE DĖL DUKROS PRADĖJO KARĄ SU JENNIFER ANISTON

RTL
2020.03.24
Angelina Jolie / Jennifer Aniston

Angelina Jolie / Jennifer Aniston

Los Angeles. Regis, Angelina Jolie (44) ir Jennifer Aniston (51) niekada jau nebebus draugės.

Brad Pitt (56) nutraukė santuoką su Jen po to, kai kino juostos „Mr. And Mrs. Smith“ filmavimo aikštelėje įsimylėjo Angie. Tada tai buvo didžiulis skandalas. Dabar Jolie yra įsiutusi, nes jos dukrai Shiloh (13) jos buvusi konkurentė pasiūlė vaidmenį.

Tiesą sakant, Shiloh seniai svajojo apie aktorės karjerą. Todėl Jennifer Aniston pasiūlė mergaitei mažą rolę savo naujame filme „The Goree Girls“. Tačiau Angie negali susitaikyti su tuo, kad jos dukra stovės priešais kamerą kartu su jos varžove. Vis dėlto, ji nenori kliūdyti dukros svajonei išsipildyti.

Tėvas Pitt, atvirkščiai, pritarė tam ir įtikino Jolie dėl vaidmens su sąlyga, kad filmavimas nepadarys įtakos jos mokslams. Kontraktas dar nėra pasirašytas. Tėtis Pitt ir varžovė Aniston dar nerimauja, ar Jolie sutiks dukrai leisti filmuotis su buvusia buvusio vyro žmona. Anksčiau „Oskaro“ laureatė nebuvo entuziastinga dėl savo vaikų ryšių su pirmąja Pitt žmona Aniston.

Angelina Jolie ir Brad Pitt santuoka žlugo 2016 m. rugsėjį po 12 metų. Angelina Jolie nepatiko, kad 2018 m. pradžioje konkurentė Jennifer Aniston atsitiktinai susipažino su šešiais jos vaikais. Jennifer tuomet buvusiam vyrui atnešė knygą, o vaikai buvo su juo. Viešai neatskleista šaltinis teigė, kad jie kartu gėrė vandenį ir limonadą. Pranešama, kad Aniston net pakvietė vaikus į namus ir pasiūlė kartu valgyti mėsainius ir ledus.

Tai buvo susitikimas, kurio niekada neturėjo įvykti. Kai vaikai papasakojo mamai apie atsitiktinį susitikimą, aktorė degė iš pykčio ir nusiuntė piktą žinutę savo eks. Anot viešai neatskleisto šaltinio, ji teigė, kad tai buvo riba.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*