ANGELA HEWITT KRAUSTYNĖS: SULAUŽYTAS PIANINAS UŽ 180 000 EURŲ!

Bild
2020.02.13
Angela Hewitt

Angela Hewitt

Berlin. Pasaulinio garso pianistė Angela Hewitt (61) Berlyne patyrė košmarą.

Kanadietė gedi savo muzikos instrumento, kurį perkraustymo bendrovė visiškai sugadino. Nuostolis: beveik 180 000 eurų!

Hewitt yra tarptautinio lygio muzikos virtuozė garsina italų prekės ženklo „Fazioli“ instrumentus, kurie yra vertinami dėl jų skambumo ir tikslios mechanikos. Su savo „Fazioli“ fortepijonu F278 ji įrašė visas savo kompaktines plokšteles Europoje nuo 2003 m. Ir lydėjo instrumentą daugelyje koncertų.

Sausio mėnesį buvo įrašyti Beethoven muzikos albumai Berlyne. Darbai buvo baigti, jis buvo paruoštas pergabenimui. Tada neįtikėtina perkraustymo įmonės darbuotojų žinia: „Mes numetėme Jūsų pianiną!“.

Sugadintą instrumentą apžiūrėjo įmonės įkūrėjas Paolo Fazioli (63) ir jo darbuotojai. Liūdna ekspertų išvada: jo nebegalima išgelbėti. Instrumento rėmas ir vidus yra sulūžę, o remontas neturi prasmės.

„Jis sulaužytas“, – rašo Hewitt socialiniame tinkle „Facebook“. Ten ji taip pat apibūdina pianino reikšmę jai. „Aš dievinu šį pianiną. Tai buvo mano geriausias draugas, geriausias mano kompanionas“.

Dabar žalą atlygino draudimo įmonė. „Tikiuosi, kad tai neužtruks“, – rašo Hewitt. Fazioli jau pasiūlė jai naują modelį. Italijos kompanija nenori atskleisti sugadinto koncertinio pakeisto instrumento vertės. „Mūsų įstaiga nėra įgaliota perduoti tokios informacijos“, – „Bild“  sakė atstovė spaudai Elena Turrin.

Spėjama, kad naujasis pianinas turėtų kainuoti daugiau nei sulaužytas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*