ANDRÉ SCHÜRRLE ŽMONA ANNA IŠKENTĖ 60 VALANDŲ GIMDYMĄ!

Bunte
2020.02.14
André & Anna Schürrle

André & Anna Schürrle

Berlin. Vokietijos futbolo žvaigždė André Schürrle (29) ir žmona Anna (32) jau beveik devynis mėnesius mėgaujasi tėvyste. Tačiau mažosios dukters Kaia gimimas buvo labai dramatiškas.

Dabar jie atskleidė žurnalui „Bunte“, kad Anna turėjo iškęsti 60 valandų trukusį gimdymą, kol galėjo savo rankose supuoti mažylę. Tiesą sakant, buvo suplanuotas gimdymas namuose, „nes ligoninėse nesijaučiu gerai“, sakė Anna Schürrle. „Tačiau sąrėmiai tęsėsi dienomis ir kažkada pasiekiau tašką, kai nebegalėjau daugiau priimti sprendimų“.

Jos vyras priėmė sprendimą, „baimindamasis dėl Anna“. Futbolininkas nusprendė vykti į ligoninę. Laimei.

„Ligoninėje tapo aišku, kodėl mažylė neišlindo. Ji gulėjo neteisingoje pozicijoje. Po beveik 60 valandų trukusių sąrėmių gydytojai davė man dvi valandas prieš atliekant cezario pjūvį“, – atskleidė Anna interviu.

Likus pusvalandžiui iki duotų dviejų valandų pabaigos, mergaitė gimė natūraliu būdu.


View this post on Instagram

❤️

A post shared by Andre Schürrle (@andreschuerrle) on


View this post on Instagram

Merry Christmas 🎄 @sharypova_nna

A post shared by Andre Schürrle (@andreschuerrle) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*