AMAL IR GEORGE CLOONEY KAIMYNYSTĖJE IŠGELBĖJO TEATRĄ

RTL
2020.10.14
Amal & George Clooney

Amal & George Clooney

London. George (59) ir Amal Clooney (42) iš savo kaimynystės ištraukė teatrą iš skolų. „The Mill At Sonning Theatre“ stovi Berkšyre, Londone ir nuo spalio 30 d. pagaliau vėl atvers duris.

Dėl koronaviruso teatras neveikė 9 mėnesius. Kabareto, magijos ar komedijos šou vėl sugrįžta į Vakarų Londoną, kaip skelbia teatro „Facebook“ profilis. Pareiškime teatras dėkoja Clooney porai dėl didelės aukos: „George Clooney ir jo žmona Amal, kurie yra mūsų kaimynai ir nuolatiniai lankytojai, buvo vieni iš mūsų gelbėtojų, užtikrinančių renginių vietos išlikimą“.

„Vienintelis vakarienės teatras Didžiojoje Britanijoje“ liepą sugebėjo atnaujinti savo restorano priešais sceną veiklą. Tiesa, staliukų skaičius buvo sumažintas, o vaidinimai, žinoma, nevyko. Spalio gale teatras startuos su reguliaria žiemos programa. Žiūrovų skaičius bus sumažintas iki 70.

Mieli kaimynai yra Clooney. Tiesa, savo namuose JAV jie nėra labai mylimi kaimynai, nes šiuo metu jie renovuoja savo vilą Los Andžele, o triukšmas erzina kaimynus.

The Mill at Sonning is to re-open its theatre on 30 October and announces all its in-house theatre productions for…

Posted by The Mill at Sonning Theatre on 2020 m. spalio 7 d., trečiadienis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*