ALOE BLACC: „NEKENČIU SPINDESIO“ (VIDEO)

Daily Star
2014.04.24
Aloe Blacc

Aloe Blacc

Los Angeles. Aloe Blacc (35) kelia didelius reikalavimus, kai kalba pasisuka apie muziką.

Dainininkas ir dainų kūrėjas albumus įrašinėja jau beveik 20 metų, didžiausia sėkmė jį aplankė 2010 m. išleidus hitą ,,I Need A Dollar“, teigia PlayRadio.lt.

Pasak jo, sėkmę jis pasiekė savo atkaklumo ir sunkaus darbo dėka, pavyzdžiui, dažnai savo muziką rinkai pateikė be įrašų kompanijų pagalbos. „Yra daug menininkų kuriančių tiesiog pardavimo tikslais ir norinčių tapti įžymiais“, − kalbėjo jis britų žurnalui „Daily Star“. „Aš dėl jų nesirūpinu ir nieko nenoriu apie juos girdėti. Aš neturėjau prekinio ženklo, viską rašiau ir išleisdavau pats, su saujele kompaktinių diskų ėjau į publiką ir prašiau, kad žmonės nupirktų mano muziką. Ši patirtis mane išmokė, ko reikia parduodant muziką. Prisiminus praeitį, tai buvo svarbiausi laikai, kurie man atnešė verslo sėkmę“.

Beje, naujausias Aloe Blacc singlas vadinasi „The Man“. Diskas debiutavo iškart 1 vietoje Didžiojoje Britanijoje.

Pasižiūrėkime Aloe Blacc dainos „The Man“ video klipą:

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*