ALOE BLACC KRITIKUOJA ROBIN THICKE

Bang Showbiz
2014.05.03
Aloe Blacc

Aloe Blacc

Los Angeles. Aloe Blacc (35) mano, kad daina „Blurred Lines“ per daug gašli.

PlayRadio.lt praneša, kad muzikantas negali suvokti, kaip Robin Thicke (37) su tokiu klipu galėjo šį kūrinį padaryti hitu. Aloe Black „Bang Showbiz“ sakė: „Jokių problemų su pačia daina, išskyrus užuominas, kurios aiškiai matomos muzikiniame klipe“.

Jam muzika reiškia kitokias vertybes, todėl toks perteikimas jam nepriimtinas. Aloe Blacc toliau tęsė: „Tas vyriškumas, tas moterų priešiškumas, smurtas, pagarbos nerodymas, tiesiog galvoju, kad taip neturėtų būti. Tokios fantazijos, kaip šiame pasaulyje būti mačo ir niekinti moteris tai – fiziškai jaunoms moterims kenksminga, tai kenksminga ir fiziškai jauniems vyrams“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Įrašo “ALOE BLACC KRITIKUOJA ROBIN THICKE” komentarų : 1

  1. cia_lis sako:

    When I originally commented I clicked the Notify me when new comments are added checkbox and now every time a comment is added I get 4 emails using the same comment. Is there any way you may take away me from that service? Thanks!

Parašykite komentarą

*