ALICIA KEYS: MUZIKA GALI PAKEISTI PASAULĮ

FirstNews
2019.10.08
Alicia Keys

Alicia Keys

Los Angeles. Muzika padeda žmonėms išreikšti emocijas. Nesvarbu, ar tai būtų atlikėjai, ar klausytojai.

Yra dainų apie meilę, drugelius pilve ir širdies skausmą, dainų, kurios motyvuoja ir dainų, kurios atpalaiduoja. Kitais žodžiais: Muzika turi galią. Alicia Keys (38) apibendrina tai „Instagram“: „Muzika nemeluoja. Jei privalai kažką pakeisti pasaulyje, tai gali tai padaryti tik per muziką“. Beje, tai citata, kuri priklauso roko legendai Jimi Hendrix (†27).

Tarp kitko, taip pat ir JAV prezidentas Donald Trump (73) turi galią per muziką. Jis vis savo pasirodymuose naudoja hitus. Dažnai be leidimo. Ne kartą jis pateko į tikrą ugnį, kai atlikėjai viešai uždraudė naudoti jų dainas kontroversiškojo prezidento pasirodymuose.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*