ALEXIS SHARKEY NUOGAS KŪNAS RASTAS PAKELĖJE

RTL, People, KHOU 11, ABC 13
2020.12.01
Alexis Sharkey

Alexis Sharkey

Houston. Praėjusį savaitgalį (28./29.11) influencerė Alexis Sharkey (†26) sutarė susitikti su draugais, tačiau niekada nepasirodė sutartoje vietoje. Vėliau neatsakė į skambučius ir žinutes – dabar jos lavonas rastas pakelėje.

Žurnalas „People“ rašo, kad paskutinė Alexis matė jos draugė Tanya Ricardo, kai pas ją šventė Padėkos dieną. 18 val. vietos laiko Sharkey paliko draugės namus ir po to su ja niekam nepavyko susisiekti. „Ji visada yra su savo mobiliuoju. Ji yra socialinės medijos karalienė. Ji yra influencerė. Ji dirba su mobiliuoju“, – paaiškino Tanya TV kanalui „KHOU11“. Todėl iškart draugai suprato, kad Alexis Sharkey yra kažkas negerai.

RTL toliau rašo, kad šeštadienį Alexis motina Stacey Clark Robinault policijai pranešė, kad dingo jos dukra ir „Facebook“ parašė: „Mano dukra, Alexis Sharkey, dingo! Niekas jos nematė ir nieko iš jos negirdėjo 24 valandas ir apie tai pranešta policijai“.

Sekmadienį mama patvirtino dukros mirtį: „Su giliu liūdesiu Mike ir aš pranešame, kad buvo rastas Lexis lavonas“.

Alexis sausį apsigyveno su savo vyru Tom Sharkey. Jos draugė Tanya tiki, kad pora pastaruoju metu išgyveno sunkią fazę ir buvo planuotos skyrybos.

Sutuoktinis Tom internete taip pat paliko žinutę: „O mano pasauli! Mano viskas! Jaučiuosi tiek netekęs! Mano vienintele ir viskas!“.

Tanya TV kanalui „KHOU11“ taip pat atskleidė, kur buvo rastas jos draugės kūnas: „Kažkas ją nuogą išmetė tiesiog pakelėje, kaip šiukšlę. Aš tiesiog nesuprantu“.

Šiuo metu Alexis artimieji renka pinigus per „GoFundMe“ laidotuvėms. Jau surenkta virš 12 000 JAV dolerių. TV kanalui „ABC 13“ Alexis motina atskleidė, kokią savo dukterį ji prisimena: „Ji taip džiaugėsi eidama savo keliu šiame gyvenime. Nors mes kilę iš mažo miestelio ir jai patiko mus aplankyti namuose, ji norėjo atrasti pasaulį. Ji visada norėjo atrasti pasaulį“.

Šiais metais kaip niekada daug įvyko influencerių mirčių. Pvz., Anastasia Tropitsel (†18) mirė per motociklo avariją, o Dmitriy Stuzhuk (†33 pralaimėjo kovą su koronavirusu (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*