ALEXANDER KLAWS ANTRĄ KARTĄ TAPS TĖVU


2019.10.09
Alexander Klaws

Alexander Klaws

Hamburg. Alexander Klaws (36) nustebino savo fanus su šaunia naujiena: jo gyvenimo partnerė Nadja Scheiwiller (34) antrą kartą nėščia.

Apie naujagimio būsimą gimimą RTL muzikinio kastingo „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždė“) nugalėtojas pranešė vakar (07.10) itin originaliu būdu. „Instagram“ jis įkėlė sūnaus Lenny (2) piešinį, kuriame matoma keturių asmenų šeimyna. Alexander rašo: „Mano mažasis jums nupiešė dienos naujieną… #baldnocheinermehr (#greitaidarvienas – liet. k.)“.

Jį pasveikino buvusi DSDS kolegė Juliette Schoppmann (39).

2010 m. Alexander Klaws susipažino su Nadja Scheiwiller per miuziklo „Tarzan“ repeteciją. Šveicarų miuziklų aktorė ir jis 2017 m. sausį susilaukė sūnaus.


View this post on Instagram

Mein kleiner Großer hat die News des Tages mal für euch gemalt… #baldnocheinermehr ❤️🤘🏻👶🏻

A post shared by Alexander Klaws (@alexanderklaws83) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*