ALANA HAIM: DAR KARTĄ – KAS BUVO VAKAR?

Q
2014.04.19
"Haim"

"Haim"

Los Angeles. Alana Haim (22) galva kaip rėtis.

Todėl jauniausioji sesuo Haim, iš šios šeimyninės grupės užsirašo viską, kad nepamirštų savo nuostabių nuotykių. Ji gerai žino šį savo tūkumą, ji beveik viską užsirašo ir piešia piešinius, tam kad nepamirštų ką nuveikė su savo seserimis Este (28) ir Danielle (25).

Grupei šiuo metu sekasi kaip niekad gerai, todėl ji nori įamžinti gražiausius momentus. ,,Turiu blogiausią atmintį pasaulyje, aš noriu viską prisiminti: miestus, kuriuose buvome, žmones, kuriuos sutikome. Taigi viską įamžinu“, – atskleidė savo gudrybę žurnalui „Q“.

„Turiu dienoraštį ir ‘Polaroid’ kamerą. Šiame skaitmeniniame amžiuje esame pasimetę tarp prietaisų, niekada nesu atsispausdinusi nuotraukos, kurią dariau telefonu“, – sako „Haim“ muzikantė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*