AKON – JAV PREZIDENTAS 2020-AISIAIS?

FirstNews
2018.11.08
Akon

Akon

Los Angeles. Ar naujuoju JAV prezidentu taps muzikantas? Po siurprizo, kai Donald Trump (72) tapo prezidentu, regis, viskas įmanoma.

Akon (45) nori tapti Jungtinių Amerikos Valstijų svarbiausiu valdžios pareigūnu. „Newsweek“ R&B žvaigždė atskleidė: „Aš rimtai svarstau 2020 m. kandidatuoti. Bet norėčiau tai padaryti ne dėl to, kad tiesiog pabandyti. Aš turiu jausmą, kas aš esu, ką aš darau. Norėčiau kandidatuoti tikėdamasis, kad bus pakankamai akimirkų, kai žmonės galės pasakyti ‘Žinai, jei tu kandidatuosi, mes tave palaikysime“.

Tarp kitko, anksčiau reperis Kanye West (41) planavo tapti JAV prezidentu. Tačiau neseniai jis pareiškė, kad nori atsiriboti nuo bet kokios politikos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*