ADELE APIE NAUJĄ ALBUMĄ: DĖVĖKITE KAUKES IR BŪKITE KANTRŪS!

Toofab
2020.06.28
Adele

Adele

Los Angeles. Regis, naujo Adele (32) albumo dar teks palaukti. Nors jis buvo žadėtas rugsėjį, tačiau diskas taip greitai nepasirodys.

Adele prieš kelias dienas „Instagram“ įkėlė nuotrauką (žr. foto), kurioje ji matoma dainuojant scenoje. Vienas gerbėjas suskubo pakomentuoti: „Tyzeris? Šiandien pasirodys albumas????!!!! Pasakyk dabar!!!!“.

O britų pop žvaigždė atsakė: „Žinoma, ne. Korona nesibaigė. Aš esu karantine. Dėvėkite kaukes ir būkite kantrūs“.

Vasarį pasirodė vaizdo įrašas iš vienų vestuvių, kuriame tarp svečių buvo ir Adele. Sudainavus dainą ji ceremonijos svečiams išdavė, kad „albumo lauktų rugsėjį“. Jos vadybininkas Jonathan Dickins taip pat prieš kelias dienas patvirtino, kad albumo išleidimas atidėtas dėl pandemijos.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*