„ABBA“ Į SCENĄ NEBEGRĮŠ

Alfa.lt
2014.02.19
"ABBA"

"ABBA"

Stockholm.Legendinės grupės „ABBA“ žvaigždė Björn Ulvæus (68) sudaužė viltis vėl išvysti susivienijusią grupę – jis paneigė grupės narių planus paminėti 40-ąsias savo hito „Waterloo“ pasirodymo metines.

Pasaulinio populiarumo švedų grupė susilaukė 1974 m., kai su šia daina laimėjo „Eurovision“ dainų konkursą, tačiau 1982 m. grupė iširo pačioje savo šlovės viršūnėje.

Grupės vokalistė Agnetha Fältskog (63) lapkričio mėnesį suteikė vilčių pareiškusi, kad keturi grupės nariai „galvoja“ susivienyti ir paminėti savo triumfo Eurovizijoje 40-metį, tačiau dabar Ulvaeus atmetė tokią galimybę.

„Grupė „The Rolling Stones“ nusprendė toliau groti ir tai gerai. Bet mums staiga sugrįžti? Kam? Jeigu kuris nors iš mūsų nors kiek pravėrė duris, aš jas dabar uždarysiu“, – sakė jis interviu britų žurnalui „Event“.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*