AARON CARTER – NAUJOJE DRAMOJE: AR JO MERGINA PATYRĖ PERSILEIDIMĄ?

RTL
2020.05.21
Aaron Carter

Aaron Carter

Los Angeles. Aaron Carter (32) gyvenimas – lyg tikras kino filmas. Jei tai būtų filmas, kiltų tokie klausimai: kuri iš jo moterų sako tiesą? Ką pasirinko Aaron? Ar ji tikrai persileido? Deja, Aaron, Viktoria (25) ir Melanie Martin (28) susiduria su karčia realybe.

„Instagram“ neseniai Aaron atskleidė: „Mes laukiamės“. Naujiena apie jo ir Melanie pirmagimį šokiravo visus, taip pat ir patį būsimą tėvą. Jis neseniai išsiskyrė su gražia blondine. Šiuo metu atlikėjas yra kartu su Viktoria, su kuria pradėjo draugystę iškart po skyrybų su Melanie.

O dabar Holivude kalbama, kad Melanie prarado Aaron vaiką. Tokius gandus pakurstė Melanie ir Viktoria susirašinėjimas, kurį pastaroji paviešino savo „Instagram“ istorijoje. Ten Melanie prisipažįsta, kad prarado vaisių. Taigi, Aaron netaps tėvu. Dabar tinka ir senesnis Melanie įrašas, kuriame ji rašo: „Man yra visiškai vienodai, aš susirgsiu Covid ar mirsiu. Mano gyvenimas daugiau neturi jokios vertės ir mano širdis yra sudaužyta taip, kad niekas negali jos vėl sulipdyti“.

Melanie vienas „Instagram“ vartotojas informavo, jog Viktoria tikina, kad Melanie už pinigus miega su vyresniais vyrais. Apie tai Melanie atsakė: „Oho! Aš per visą savo gyvenimą nesu sutikusi šios kalės. Kodėl gi ji mane taip apsėdo?“.

Viktoria atsakymas per „Instagram“ istoriją: „Mieloji Melanie, tu esi 32-ejų metų prostitutė. Niekas nėra tavęs apsėstas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*