AARON CARTER: KADA PAGALIAU JIS PAMIRŠ HILARY DUFF?

FirstNews
2014.09.27
Aaron Carter / Hilary Duff

Aaron Carter / Hilary Duff

Los Angeles. Aaron Carter (26) praėjusiais metais vis dar kalbėjo, kad jis nori susigrąžinti savo buvusią draugę Hilary Duff (26). Aaron netrukdo net tai, kad jo buvusioji yra ištekėjusi ir turi vaiką.

Bet dabar jis akivaizdžiai suvokė, kad tokios kalbos jau erzina jį patį, tiek ir Hilary Duff! Todėl dabar jis prieš pradėdamas kalbėti sako „jeigu“: „Jei aš esu atviras apie savo jausmus, tai žmonės kažkodėl pyksta ir piktžodžiauja. (…) Todėl aš dabar daug ko nekalbu. Aš manau, tai tik laiko klausimas… Ji turi vaiką ir yra ištekėjusi, o aš nenoriu pasirodyti koks blogas tipas. Tai nėra mano tikslas. Hilary visada užims mano širdyje ypatingą vietą.“

Kaip rašo PlayRadio.lt, Aaron Carter ir Hilary Duff pora buvo beveik visus 2001 metus – tada jie buvo dar paaugliai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*