A$AP ROCKY SUGRĮŽO Į SCENĄ: FUCK SWEDEN!

Bild
2019.08.14
A$AP Rocky

A$AP Rocky

Anaheim. A$AP Rocky (30) surengė pirmą savo pasirodymą po išėjimo iš Švedijos kalėjimo.

Reperis sekmadienį (11.08) koncertavo „Real Street Festival“ Kalifornijoje. Be abejo, scenoje buvo aptartas jo areštas Europoje. A$AP Rocky fanams papasakojo apie laiką, praleistą kalėjime ir padėkojo visiems už palaikymą tuo sunkiu metu. Galiausiai publika pateikė savo nuomonę, sušukdami „Fuck Sweden!“.

Nors reperis pagaliau vėl yra JAV ir po daugybės atšauktų koncertų jis vėl gali stovėti scenoje, istorija su užpuolimu Stokholme dar nesibaigė. Jo byla vis dar nėra uždaryta. Todėl koncerto pabaigoje jis paprašė visų melstis už jį. Trečiadienį turėtų būti paskelbtas jo proceso nuosprendis dėl kūno sužalojimo.

Jei švedų teismas pripažins jį kaltu, A$AP Rocky į kalėjimą keliaus šešiems mėnesiams. JAV turėtų išduoti reperį Švedijai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*