A$AP ROCKY LAIKOMAS NEŽMONIŠKOMIS SĄLYGOMIS? (VIDEO)

alfa.lt, Play Radio
2019.07.09
A$AP Rocky

A$AP Rocky

Stockholm. Amerikietis reperis A$AP Rocky (30) šiuo metu laiką ne savo noru leidžia Švedijos sostinės Stokholmo areštinėje, kurioje sąlygos, pasak jam artimų žmonių, netinkamos žmonėms.

Teismas A$AP Rocky sulaikyti liepė dviem savaitėms. Per tą laiką prokurorai nuspręs, ar reperiui pateikti kaltinimus dėl sunkaus asmens sužalojimo muštynių gatvėje metu, ar ne, koks bus jo likimas.

Liepos 3 d. Stokholme, kur pasirodė festivalyje „Smash“, atlikėjas įsivėlė į muštynes su jį persekiojusiais vaikinais. Be amerikiečio areštinėje atsidūrė dar 3 asmenys.

Socialiniame tinkle reperis pasidalijo vaizdo įrašais, kuriuose įamžinti tariami persekiotojai, kaltinę reperio komandą sulaužius jo ausines. Kitame jų matoma, kaip A$AP Rocky kumščiu trenkia jaunuoliui į veidą. Įvykio vietoje daryta vaizdo medžiaga rodo, kad tariama auka fiziškai puolė ir įžeidinėjo amerikietį dar prieš į darbą paleidžiant kumščius.

Dėl tolesnio reperio likimo sprendimas turėjo būti priimtas šeštadienį (06.07), tačiau nepadaryta jokia pažanga.

Švedija ir JAV yra pasirašiusios sutartį – Vienos konvenciją dėl konsulinių santykių, pagal kurią sulaikytas užsienietis, šiuo atveju reperis, turi teisę iškart susitikti su JAV konsulate dirbančiu aukšto rango pareigūnu. TMZ.com šaltinių teigimu, pareigūnas buvo atvykęs į kalėjimą, tačiau į jį patekti jam neleista. Manoma, kad taip padaryta nenorint pareigūnui leisti pamatyti, kokiomis sąlygomis gyvena sulaikytasis.

O sąlygos, remiantis užsienio žiniasklaida, išties nekokios. A$AP Rocky kamera dalijasi su dar vienu žmogumi, kuris turi psichologinių problemų, galva daužo į sienas ir grindis, į kameros „draugą“ mėto savo išmatas. Pastarosios, kaip skelbiama, yra nevalomos.

A$AP Rocky miega ant jogos kilimėlio, jam nesuteiktas joks užklotas. Sulaikytiesiems tiekiamas maistas yra nevalgomas, o vanduo – nešvarus. Pirmas penkias dienas A$AP Rocky per dieną suvalgydavo po vieną obuolį, nes daugiau jam nieko nebuvo duodama. Kalėjime labai nešvaru ir plinta ligos. Nėra aišku, ar tai tiesa.

Galiausiai su JAV konsulato darbuotoju reperiui susitikti leista buvo, tačiau privataus pokalbio juodu neturėjo, mat nuo amerikiečių nė sekundei nebuvo pasitraukę du švedų apsaugos darbuotojai. Manoma, kad taip buvo stengiamasi juos įbauginti.

Atlikėjo komanda stengiasi kuo greičiau išlaisvinti užsienio šalyje įkalintą reperį. Pagalbos bandoma prašyti ir valstijų departamento.

Po sulaikymo teko atšaukti koncertus Norvegijoje ir Lenkijoje, laikinai sustabdytos ir koncertinės gastrolės po Europą.


View this post on Instagram

A post shared by PRETTY FLACKO (@asaprocky) on

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*