ŽUVO DIZAINERĖ CARLA ZAMPATTI

The Sydney Morning Herald
2021.04.04
Carla Zampatti

Carla Zampatti

Sydney. Šeštadienį (03.04) nelaimė ištiko Italijoje gimusią australų dizainerę Carla Zampatti (†78). Moteris krito nuo laiptų ir mirė.

2021 m. kovo 26 d. Zampatti dalyvavo „La Traviata“ atidarymo vakare „Mrs Macquarie’s Point“ Sidnėjaus uoste, kur nukrito nuo laiptų ir prarado sąmonę. Dizainerė buvo nugabenta į Šv. Vincento ligoninę, kur mirė nuo sužalojimų balandžio 3 d. „Legendinė australų madų dizainerė Carla Zampatti mirė Sidnėjuje“, – rašoma šeimos pranešime Zampatti svetainėje.

Pasak „Opera Australia“ generalinio direktoriaus Rory Jeffes, dizainerė po kritimo kelis kartus neteko sąmonės, o pagalbininkai rūpinosi Zampatti ir laukė, kol atvyks greitoji pagalba.

Carla Zampatti buvo ištekėjusi du kartus ir susilaukė trijų vaikų, paliko devynis anūkus.

Zampatti gimė Italijoje 1942 m., bet 1950 m. su šeima persikėlė į Australiją. Pirmąją mažesnę mados kolekciją ji sukūrė 1965 m. Be savo prekės ženklo „Carla Zampatti Pty Ltd“, ji taip pat įkūrė daugybę butikų Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Jos drabužius taip pat dėvėjo politikai, karališkieji atstovai ir tokios žvaigždės kaip Danijos princesė Mary (49), aktorės Nicole Kidman (53) ir Cate Blanchett (51).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*