„WARNER MUSIC GROUP“ ŽENGIA Į BALTIJOS ŠALIS

Warner Music Baltics
2020.10.15
Mikko Manninen

Mikko Manninen

Tallinn. „Warner Music Group“ stiprina savo pozicijas Baltijos regione ir skelbia atidaranti biurą Taline. Tai pirmas kartas, kai „Warner Music Baltics“, kuri veikia kaip Suomijos padalinio „Warner Music Finland“ dalis, turės fizinę bazę regione.

Kompanija taip pat pirmą kartą pradeda dirbti su vietiniais atlikėjais ir skelbia pirmuosius vardus. Pirmaisiais „Warner Music Baltics“ atlikėjais tampa viena klausomiausių ir populiariausių šiais metais Lietuvos grupių, tarptautinės sėkmės sulaukusi „The Roop“. Grupė šiais metais buvo išrinkta atstovauti Lietuvai „Eurovision“ dainų konkurse, jam neįvykus laimėjo alternatyvų konkursą Vokietijoje „Eurovision 2020 – Das Deutsche Finale“.

Prie „Warner Music“ šeimos prisijungia ir Estijos superžvaigždė, vienas žinomiausių šalies atlikėjų pasaulyje NOËP (30). Jis duos startą kompanijos plėtrai – spalio 23-ąją kartu su „Warner Music Group“ išleis naują singlą „On My Way“ su Chinchilla.

Regionui ir toliau vadovaus Mikko Manninen – „Warner Music Baltics“ vykdomasis direktorius. Jis dar kurį laiką bus atskaitingas dabartiniam „Warner Music Finland“ vykdomajam direktoriui Mark Fry, nuo 2021-ųjų sausio jam pradėjus eiti „Warner Music Nordics“ prezidento pareigas, jį Suomijoje pakeis Niko Nordstrom.

„HMC Publishing“ – „Warner Music Finland“ priklausanti leidybos kompanija taip pat plečia savo veiklą į Baltijos šalis. Ji pasirašė sutartį su nepriklausoma Estijos muzikos leidybos kompanija „Star management / Downtown studios“. Sutartis leis abiem pusėms suteikti geresnes sąlygas atlikėjams ir dainų kūrėjams tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkose.

„Pastaruosius keletą metų įdėmiai tyrinėjome Baltijos šalių muzikos industriją, matėme kaip ji auga ir kokių išskirtinių pasaulinių muzikos talentų gali pasiūlyti – ne tik dainininkų, bet ir prodiuserių, dainų kūrėjų.

Mūsų pagrindinis tikslas – naujų talentų paieška ir jau puikiai žinomi atlikėjai. Esu tikras, kad mūsų atlikėjai sukurs tokią muziką, kuri skambės ne tik regione, bet ir visame pasaulyje“, – sako Baltijos šalių padalinio vadovas Mikko Manninen.

„Kaip tarptautinė muzikos kompanija norime prisidėti prie Baltijos šalių muzikos industrijos plėtros ir globalizacijos. Mūsų verslo strategija, kurioje svarbiausią vaidmenį atlieka atlikėjai ir muzikantai, Suomijoje mums leido tapti rinkos lyderiais. Kalbant apie ateitį, mes esame įsitikinę, kad Baltijos šalių muzikantams galėsime pasiūlyti tokią pačią pagalbą ir geriausias sąlygas. Mikko kartu su komanda padarė didelį darbą įtvirtindami ‘Warner Music’ vardą Baltijos regione“, – teigia Suomijos padalinio vadovas ir „Warner Music Nordics“ viceprezidentas Mark Fry.

„Warner Music Baltics“ taip pat stiprina savo organizaciją. Nuo spalio pirmosios prie Baltijos šalių komandos prisijungė Karoliina Kanerva – ji tapo Tarptautinės rinkodaros skyriaus Suomijoje ir Baltijos šalyse vadove.

Estė Anu Varusk toliau dirbs Baltijos regiono rinkodaros vadove, Inesė Saulaja Latvijoje ir Lukas Šniolis Lietuvoje – šalių rinkodaros ir komunikacijos vadovais. Suomis Fredi Lunden rūpinsis regiono atlikėjų ir muzikos kūrėjų paieškomis, o Patric Sarin bus atsakingas už regiono leidybinius susitarimus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*