„WAR“: MIRĖ BOSISTAS MORRIS „B.B.“ DICKERSON

Billboard
2021.04.05
Morris "B.B." Dickerson

Morris "B.B." Dickerson

Los Angeles. Muzikos pasaulis gedi Morris „B.B.“ Dickerson (†71). Grupės „War“ bosistas mirė penktadienį (02.04) po ilgos ligos.

Pranešama, kad muzikantas mirė ramiai miegodamas Long Beach ligoninėje, patvirtino jo atstovas „Billboard“. Jau ilgą laiką jis kovojo su sunkia liga. Nuo ko tiksliai B.B. mirė, nėra žinoma.

Dickerson jau nuo 12 m. grojo bosine gitara. 1962 m. jis kartu su Howard E. Scott (75) ir Harold Brown (75) įkūrė grupę „The Creators“. 1969 m. jis su savo grupės kolegomis bei kitais įkūrė kultinę grupę „War“.

Albumas „The World Is A Ghetto“, kuris prasideda jų hitu „The Cisco Kid“, „Billboard“ buvo paskelbtas metų albumu ir buvo perkamiausias 1973 m. albumas.

Morris „B.B.“ Dickerson paliko savo motiną, dėdę ir vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*