„VICTORIA’S SECRET“ MODELIS GEORGIA FOWLER – NĖŠČIA

spot on news
2021.04.04
Georgia Fowler

Georgia Fowler

Auckland. „Victoria’s Secret“ angelas Georgia Fowler (28) laukiasi vaiko. Kūdikis turėtų pasaulį išvysti rugsėjį.

Naujosios Zelandijos modelis, kuris daug metų demonstravo „Victoria’s Secret“ apatinį trikotažą, apie nėštumą pranešė „Instagram“. Šalia nuotraukų, kuriose matosi jos padidėjęs pilvas, Fowler paaiškino: „Buvo sunku apie tai nutylėti, bet dabar tai gana sunku paslėpti!“.

Būsimo vaiko tėvas – Georgia Fowler partneris Nathan Dalah (25). Santykius jie paviešino 2020 m. pradžioje. „Nathan ir aš negalėjome būti laimingesni, galėdami su jumis pasidalinti jaudinančiomis naujienomis“, – tęsia modelis.

Fowler jau siunčia meilės eilutes savo negimusiam vaikui: „Nekantraujame susitikti su tavimi ir pradėti kitą nuotykį su tavimi. Geriausia dar ateity.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*