VICTORIA IR DAVID BECKHAM GRĮŽO Į ANGLIJĄ

The Sun
2021.05.01
David & Victoria Beckham

David & Victoria Beckham

London. David (45) ir Victoria (47) Beckham po daugybės mėnesių paliko Ameriką ir galiausiai grįžo į Didžiąją Britaniją. Jų sūnus Brooklyn (22) liko Majamyje su sužadėtine Nicola Peltz (26).

Beckham sutuoktiniai kelis mėnesius gyveno Floridoje. Dabar artimas šaltinis „The Sun“ teigia, kad jiedu grįžo į Angliją: „Visai šeimai patiko laikas JAV, bet Didžioji Britanija visada jiems buvo jų namai“.

Kartu į Jungtinę Karalystę grįžo ir Beckham vaikai Romeo (18), Cruz (16) bei Harper (9).

Nors mamai Victoria buvo „liūdna, jog turėjo su juo išsiskirti“, bet Brooklyn yra „suaugęs ir gyvena savo gyvenimą“, tęsia šaltinis.

Beckham turi vilties, „kad neilgai truks, kol jis vėl galės būti namuose“. Jau nuo praėjusios savaitės Victoria ir David Beckham su vaikais yra Anglijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*