ŠVEDIJOS PRINCESĖ MADELEINE SUSILAUKĖ DUKTERS

Alfa.lt
2014.02.22
Madeleine & Christopher O‘Neill

Madeleine & Christopher O‘Neill

New York. Švedijos princesė Madeleine (31) susilaukė mergaitės, o Švedijos karaliai – anūkės. Švedija turi dar vieną princesę.

Madeleine mažylė gimė ketvirtadienį (20.02) 22.41 val. vietos laiku Niujorke. Kaip pranešė Švedijos karališkieji rūmai, motina ir dukra jaučiasi puikiai. Madeleine su vyru finansininku Christopher O‘Neill (39) gyvena Niujorke. Madeleine kūdikis yra antroji Carl Gustaf XVI (67) anūkė.

Švedijos princesė po gimdymo pasiryžusi pasitraukti iš visuomenės akiračio ir skirti laiko vaikui. Taip moteris pasakė duodama interviu. „Man vaikas visada bus pirmoje vietoje, manau, kad taip turėtų elgtis visi tėvai. Žinoma, mano gyvenimas dabar labai pasikeis, bet po pertraukos toliau dirbsiu su vaikais ir būsiu atsidavusi, kaip anksčiau“, – kalbėjo princesė.

alfalt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*