„SCOOTER“: H.P. BAXXTER NĖRA LABAI RELIGINGAS

dpa
2021.04.20
H.P. Baxxter ("Scooter")

H.P. Baxxter ("Scooter")

Berlin. Ant naujo „Scooter“ albumo viršelio grupės lyderis H.P. Baxxter (57) matomas Jėzaus amplua su savo mokiniais per paskutinę vakarienę. Asmeniniame gyvenime techno dievas yra nusistatęs prieš idealogijas ir siaurą mąstymą.

„Aš nelabai galvoju apie religiją ar ideologijas. Nes tai visada yra dalykai, kuriuos žmonės nori primesti“, – sakė H.P. Baxxter vokiečių naujienų agentūrai „dpa“.

„Aš visada buvau laisvadvasis. Negaliu visiškai pakęsti, jei kas nors bando mane kaip nors apriboti“, – sakė muzikantas.

Jaunystėje „Scooter“ lyderis buvo auklėjamas krikščioniškai. „Manau, kad ir tai gerai: kad prieš ką nors smerkdamas, tu taip pat ką nors esi girdėjęs apie šį reikalą“, – tęsia vokietis.

Neseniai išleistas 20-asis grupės „Scooter“ albumas vadinasi „God Save The Rave“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*