Privatumas

achtungblwww.PlayRadio.top svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tai yra nedidelės apimties bylos, kurios perkeliamos į lankytojo kompiuterio standųjį diską per turimą žiniatinklio naršyklę. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

 

Slapukai leidžia svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti lankytojo naršyklę, užfiksuoti ir prisiminti tam tikrą informaciją – miestą ir šalį, iš kurios buvo pasiekta svetainė, kuriuo paros metu buvo prisijungta, naršymo trukmę ir pan. Tokia informacija yra naudinga Play Radio suprasti savo vartotojo interesus.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė, jums joje apsilankius, išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Su slapukais susijusią informaciją valdo interneto svetainė.

Jeigu naudotojas nenori naudoti slapukų, jis turėtų taip nustatyti savo naršyklės parinktis, kad jų nebūtų leidžiama įrašyti.

Galite kontroliuoti ir, jei pageidaujate, ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu AllAboutCookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių galite nustatyti taip, kad slapukų jūsų įrenginyje nebūtų. Tačiau tokiu atveju kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, jums gali reikėti iš naujo nustatyti kai kurias parinktis, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Svetainėje www.PlayRadio.top nerenkami ir nesaugomi jokie asmeniniai vartotojų duomenys. Radijo stotis „Play Radio“ užtikrina, kad jokia asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai reikia nustatyti nusikalstamą veiką padariusį asmenį.

Play Radio privatumo politika gali būti keičiama arba atnaujinama, todėl svetainės lankytojus kviečiame periodiškai skaityti šią informaciją.

Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį – www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda, išskyrus tuos straipsnius, kurių pabaigoje yra aktyvi nuoroda į trečiosios šalies tinklalapį.

Play Radio pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. Už komentarus atsako jų autorius.

Leidžiama atgaminti nedidelę šiame tinklalapyje išleistos informacijos dalį, jeigu toks atgaminimas yra sąžiningas ir jo mastas neviršija citavimo tikslui reikalingo masto. Cituojant būtina nurodyti citatos šaltinį – radijo stoties „Play Radio“ pavadinimą.

Play Radio neatsako už www.PlayRadio.top lankytojo patirtą žalą, padarytą savo sveikatai, kompiuterinei sistemai, ir neprisiima išlaidų būtinoms tos sistemos aptarnavimo paslaugoms, remontui.

Lankytojas yra atsakingas už šalies, iš kurios pasiekia www.PlayRadio.top portalą, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

Duomenų valdytojas užtikrina, kad jis atitinka šiuos esminius su asmens duomenų tvarkymu susijusius principus:

1.       Asmens duomenys turi būti tvarkomi teisėtu, sąžiningu ir skaidriu būdu (teisėtumo, sąžiningumo ir skaidrumo principas);
2.       Asmens duomenys turi būti renkami nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais ir toliau netvarkomi su tais tikslais nesuderinamu būdu; tolesnis duomenų tvarkymas archyvavimo tikslais viešojo intereso labui, mokslinių ar istorinių tyrimų tikslais arba statistiniais tikslais nėra laikomas nesuderinamu su pirminiais tikslais (tikslo apribojimo principas);
3.       Asmens duomenys turi būti adekvatūs, tinkami ir tik tokie, kurių reikia siekiant tikslų, dėl kurių jie tvarkomi (duomenų kiekio mažinimo principas);
4.       Asmens duomenys turi būti tikslūs ir prireikus atnaujinami; turi būti imamasi visų pagrįstų priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys, kurie nėra tikslūs, atsižvelgiant į jų tvarkymo tikslus, būtų nedelsiant ištrinami arba ištaisomi (tikslumo principas);
5.       Asmens duomenys turi būti laikomi tokia forma, kad Duomenų subjektų tapatybę būtų galima nustatyti ne ilgiau, nei tai yra būtina tais tikslais, kuriais asmens duomenys yra tvarkomi; asmens duomenis galima saugoti ilgesnius laikotarpius, jeigu asmens duomenys bus tvarkomi tik archyvavimo tikslais viešojo intereso labui, mokslinių ar istorinių tyrimų tikslais arba statistiniais tikslais, įgyvendinus atitinkamas technines ir organizacines priemones, reikalingų siekiant apsaugoti Duomenų subjekto teises ir laisves (saugojimo trukmės apribojimo principas);
6.       Asmens duomenys turi būti tvarkomi tokiu būdu, kad taikant atitinkamas technines ar organizacines priemones būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo (vientisumo ir konfidencialumo principas);
7.       Duomenų valdytojas yra atsakingas už tai, kad būtų laikomasi aukščiau nurodytų principų, ir turi sugebėti įrodyti, kad jų yra laikomasi (atskaitomybės principas).
8.       Duomenų valdytojo darbuotojai savo kompetencijos ribose tvarkydami asmens duomenis privalo užtikrinti, kad principų, išvardintų šiame skyriuje, būtų griežtai laikomasi. Darbuotojas pažeidęs šiuos principus, atsako pagal LR darbo kodekse nustatytas materialinės atsakomybės nuostatas.

logologoNEWfblogo