PRINCO PHILIP LAIDOTUVĖSE MOTERIS PARODĖ SAVO KRŪTIS!

RTL, The Independent
2021.04.19
Protestuotoja

Protestuotoja

Windsor. Per princo Philip (†99) laidotuvės praėjusį šeštadienį (17.04) įvyko nemalonus incidentas. Viena moteris (55) atidengė savo krūtis ir sušuko „Gelbėkit planetą!“.

Be karsto vežimo ir jo lydėjimo į Šv. Jurgio koplyčią, kruopščiai buvo suplanuotos ir likusios laidotuvės. Jau 11 val. vietos laiku nešikai, visi specialiai parinkti kariškiai, iš privačios Vindzoro pilies koplyčios į vidinę salę atvežė princo Philip kūną. 14:15 val., likus beveik 25 minutėms iki procesijos pradžios, objekto kieme, greta kavalerijos ir pėstininkų, laukė kariniai pasiuntiniai.

Nors visą pilies teritoriją ir jos apylinkes atitvėrė ir apsaugą užtikrino ginkluoti policijos pareigūnai, o procedūra buvo kruopščiai suplanuota, vis dėlto per laidotuves įvyko vienas neplanuotas įvykis. Iškart po tylos minutės 15 val. viena 55-erių metų moteris priešais Vindzoro pilies vartus nusiėmė viršutinę drabužių dalį ir nuoga krūtine sušuko: „Gelbėkit planetą, gelbėkit medžius!“.

Policija tuoj pat sulaikė rėkiančią moterį ir surakino ją antrankiais. Tada keli liudininkai pareiškė pasipiktinimą dėl šio įvykio ir, be kita ko, apibūdino veiksmą kaip „gėdingą“ ir „absoliučiai netinkamą“. Temzės slėnio policijos atstovas patvirtino įvykį kiek vėliau, skelbia RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*