PRINCO ANDREW SEKSUALINIAI NUSIKALTIMAI: 7 MLN. JAV DOLERIŲ UŽ TESTĄ MELO DETEKTORIUMI?

spot on news
2021.04.20
Princas Andrew

Princas Andrew

London. Princas Andrew (61) kaltinamas seksu su nepilnamete. Nors jis atsisako bendradarbiauti su Amerikos teisėsauga, dabar vienas reporteris jam pasiūlė 7 mln. JAV dolerių, jei jis sutiks pasitikrinti melo detektoriumi dėl šios bylos.

Princas Andrew figūruoja JAV verslininko Jeffrey Epstein (†66) pedofilijos skandale. Karalienės Elizabeth II (94) ir princo Philip (†99) sūnus kaltinamas, kad vienoje iš Epstein vilų santykiavo su Virginia Roberts Giuffre (37), kuriai tuomet buvo 17 metų. Andrew tai neigia, tačiau atsisako dirbti su FTB.

Todėl dabar žurnalistas ir dokumentinių filmų režisierius Ian Halperin (56) siūlo princui neįtikėtiną sumą, jei jis sutiks pasitikrinti melo detektoriumi. Pinigai bus išmokėti tik tada, jei princas išlaikys testą.

7 mln. JAV dolerių skiriami iš „pasaulinės investicijų grupės“, kuri užsibrėžė tikslą sustabdyti prievartą prieš vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*