NORVEGIJOS PRINCESĖS MÄRTHA LOUISE MYLIMASIS ŠAMANAS KLIENTAMS LIEČIA TARPUKOJĮ!

RTL, Vanity Fair
2020.11.20
Durek Verrett & Märtha Louise

Durek Verrett & Märtha Louise

Los Angeles. Norvegų karališkieji rūmai jau praeity atsiribojo nuo šamano Durek Verrett (46). Ezoterikas yra princesės Märtha Louise (49) partneris. Dabar paaiškėjo, kad jo klientai pasirašo sutartį, kurioje yra punktas, leidžiantis liesti jų genitalijas.

Žurnalas „Vanity Fair“ rašo, kad dvasiniai metodai pas šamaną nesibaigia tik maldomis ir žvakėmis. Pavyzdžiui, Durek mielai graibo savo klientų lytinius organus. „Jūs aiškiai sutinkate su visais metodais ir metodais, kuriuos Durek laiko tinkamais“, – interviu paaiškino pas jį besilankiusi pora. Durek klientai netgi turi pasirašyti, kad gali juos paliesti, kur tik nori: „Tai apima fizinį kontaktą, energijos gydymą […], taip pat energingą genitalijų prieinamumą ir prisilietimą […]“.

Šamanas pats parašė juodu ant balto, kad savo užsiėmimuose turi teisę liesti kitam žmogui ten, kur jis nori. Ši sutartis galioja tik vienašališkai, nes klientams draudžiama liesti Durek kūno dalis.

Naujasis interviu turėtų dar kartą patvirtinti Norvegijos karalystės sprendimą atsiriboti nuo šamano darbo. Anksčiau buvusi Durek Verrett vadybininkė Tiana Griego kalbėjo apie jo metodus ir paaiškino, kad kai kurie žmonės turėjo neigiamos patirties su šamanu, apie kurią dabar jie tylėjo – bijodami. „Vanity Fair“ interviu dabar Griego pareiškimus iškelia į naują lygį.

Interviu Märtha atvirai atkreipia dėmesį į savo šalies nemeilę savo partneriui: „Norvegijoje tai vertinama labai prieštaringai. Turėčiau draugauti su generaliniu direktoriumi ar lordu, aukštesnio rango asmeniu. Bet kad aš su šamanu, ten beveik beprotiška“.

Märtha Louise mėgsta elgtis taip, kaip netipiška princesėms.Šiuo metu ji planuoja savo realybės šou, kuris bus rodomas kitais metais. Kol kas nėra aišku, apie ką bus naujasis Märtha šou ir, ar dukra Lea Isadora (15) taip pat turės vaidmenį šou, skelbia RTL.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*