NICOLE SCHERZINGER PASIŪLYMAI TUOKTIS ATMESTI?

FirstNews
2014.03.06
Lewis Hamilton / Nicole Scherzinger

Lewis Hamilton / Nicole Scherzinger

London Nicole Scherzinger (35) verčia kentėti Lewis Hamilton (29). Regis, dabar lenktynininkas išbandė viską, kad susigrąžintų dainininkės jausmus, tačiau ji jam šalta ir abejinga.

Mergina esą atmetė daugybę pasiūlymų susituokti, prasitarė „Daily Star“ vienas šaltinis. „Šį kartą Lewis taip desperatiškai bando išlaikyti Nicole, kad paklausė ją, ar norinti už jo ištekėti. Tačiau ji dedasi nepasiekiama. Mano, jei kiek padels su atsakymu, Lewis elgsis pagarbiau ir nepriims to kaip savaime suprantamo dalyko, kaip kad yra buvę anksčiau“.

„Lewis iš tikrųjų norėtų susižadėti ir tuomet iškelti vestuves rugpjūčio pradžioje, kai Formulė-1 turės trijų savaičių pertrauką. Vis dėlto Nicole nesutiko ir pasakė ‘Man reikia laiko pagalvoti, ko aš norėčiau'“.

Lewis Hamilton ir Nicole Scherzinger draugauti pradėjo 2007 m. lapkritį. 2010 m. sausį pora buvo išsiskyrusi. Pora daug kartų skyrėsi ir taikėsi, tačiau praėjusią vasarą Scherzinger atstovas patvirtino, kad jų santykiai baigti.

 

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*