MOBINGO SKANDALAS: CHRISSY TEIGEN IR JOHN LEGEND SKIRIASI?

OK!, InTouch
2021.06.08
Chrissy Teigen & John Legend

Chrissy Teigen & John Legend

Los Angeles. Chrissy Teigen (35) ir John Legend (42) laikomi viena iš Holivudo svajonių porų. Jie turi du vaikus ir yra susituokę aštuonerius metus. Tačiau dabartiniai patyčių skandalai dėl TV gražuolės dabar smarkiai sugadino Teigen įvaizdį ir tikriausiai tapo įtampos su muzikantu priežastimi.

Chrissy Teigen kurį laiką kovojo su rimtais įtarimais dėl mobingo. Teigiama, kad prieš daugelį metų ji neapykantos žinutėmis apipylė modelį Courtney Stodden (26) ir netgi paskatino ją nusižudyti. Chrissy viešai atsiprašė Courtney už bjaurius „Twitter“ pranešimus nuo 2011 m. ir pavadino savo buvusį Aš „nesaugia ir ieškančia dėmesio“.

Tačiau skandalas nebuvo be pasekmių: dėl įtarimų Chrissy Teigen moteris neteko svarbių reklamos partnerių – net jos virtuvės reikmenų liniją iš prekybos išėmė didelė JAV universalinė parduotuvė „Macy‘s“. Ar dabar ji neteks ir savo vyro? Šaltinis žurnalui „OK!“ pasakojo, kad dainininkas buvo nusivylęs žmona ir kovojo su naująja „tamsiaja Chrissy puse“.

Kitas viešai neatskleistas šaltinis žurnalui „InTouch“ teigė, kad Teigen, kaip teigiama, turi stiprią nuotaikų kaitą ir šiuo metu reikalauja iš vyro daug dėmesio.

Santykiai nebėra tokie rožiniai, kokie buvo pradžioje. Pastaraisiais metais pora patyrė daug likimo smūgių, įskaitant trečiojo vaiko Jack (†0) negyvą gimimą ir Chrissy endometriozės operaciją. Dabar kyla ir patyčių skandalai.

Bent tikrieji gerbėjai vis dar nepalieka Chrissy: „Visi nusipelno antro šanso“, – kai kurie rašo po modelio „Instagram“ nuotraukomis, kurias ji pastaruoju metu įkelia gana retai.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*