MILEY CYRUS PLANUOJA ŠUNŲ VESTUVES

FirstNews
2014.02.20
Miley Cyrus su Floyd

Miley Cyrus su Floyd

Los Angeles. Kadangi Miley Cyrus (21) santykiai su vaikinais dabar ne itin sekasi, tai ji nusprendė supiršti šunis. Dainininkė netgi planuoja šunų vestuves!

Miley įsitikinusi, kad jos Alaskan Klee Kai veislės patinėlis, vardu Floyd ir mišrūnė bokserė Mary Jane yra skirti vienas kitam. „Miley kreipėsi į šunų vedybų planuotoją Collen Paige, kad ši suplanuotų didžią šventę“, – pasakojo šaltinis žurnalui „Heat“. Anot liudininko, Floyd vilkės smokingą, o Mary Jane – pūstą sijonėlį. Bus ir tortas.

Tarp kitko, į Floyd ir Mary Jane vestuvių ceremoniją jau pakviesti ir rajono gyvūnų prieglaudos šunys, kurie ne tik dalyvaus šventėje, bet ir ragaus šuniškų skanumynų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*