MICHELLE HUNZIKER ATSIPRAŠĖ UŽ RASISTINĮ SKANDALĄ TV (VIDEO)

spot on news
2021.04.18
Michelle Hunziker

Michelle Hunziker

Milano. Italijos ir Vokietijos TV žvaigždė, topmodelis Michelle Hunziker (44) pateko į rasistinį skandalą. Po aršios kritikos dabar ji atsiprašo.

Michelle pirmadienį (12.04) vedė Italijos satyros programą „Striscia la notizia“. Ten reporteris aplankė tariamą Kinijos transliuotojo „Rai“ padalinį Pekine. Michelle, matyt, kartu su kolega Gerry Scotti (64) manė, kad labai juokinga juokauti iš kinų, ir juokavo, kad kinai negali ištarti „R“, o vietoj „Rai“ jie nuolat sakydavo „Lai“.

Tarsi to būtų negana, jie Gerry Scotti imitavo azijiečių akis, o netrukus ir Michelle padarė tą patį. Moteris net mėgdžiojo kinų kalbą!

„Instagram“ puslapis „Diet Prada“ paskelbė įrašą, atkreipiantį dėmesį į rasizmo skandalą. Michelle Hunziker iš tikrųjų yra žinoma dėl viešo LGBTQ bendruomenės ir moterų teisių gynimo, todėl toks jos elgesys per Italijos TV sukėlė daugeliui nuostabą.

Rasizmas prieš azijiečius buvo labai aktuali tema nuo koronaviruso pandemijos, kilusios iš Kinijos, pradžios. Visų pirma, visame pasaulyje padidėjo kinų turistų, imigrantų ar kinų kilmės piliečių diskriminacija. Italijoje gyvena per 300 000 kinų ar kinų šaknų turinčių žmonių. Tai reiškia, kad čia gyvena viena didžiausių kinų bendruomenių už savo šalies ribų.

Michelle dabar pranešė apie skandalą „Instagram“ ir vaizdo įraše paaiškina: „Aš išmokiau savo dukteris, kad jos turėtų atsiprašyti viena kitos, net jei viena netyčia įskaudino kitą. Tik sąžininga, jei ir aš tai darau“, – vaizdo įrašą pradeda ji.

Ir toliau: „Man labai gaila ir aš atsiprašau, jei ką nors įskaudinau. Kartoju atsiprašymą visoms bendruomenėms, kurias įžeidžiau. Aš toli gražu nesu rasistė“.

Po vaizdo įrašu buvo parašyta: „Man labai gaila to, kas nutiko, ir žmonėms, kuriuos įžeidžiau, tai nebuvo mano tikslas. Esu pasiryžusi teigiamiems pokyčiams ir visada buvau prieš bet kokią diskriminaciją“.

Atrodo, kad TV laidų vedėjos „Instagram“ fanai atsiprašymą priima tik iš dalies. Vienas po vaizdo įrašu šiek tiek skeptiškai rašo: „Gerai pagalvok prieš ką nors darydama“. O kitas klausia: „Ar tu apskritai supratai, ką padarei ne taip?“.

Kitas išsako daugelio mintis ir rašo: „Tu tiksliai žinojai, ką darai, ir tau tai rūpi tik dabar, nes buvai priversta prisiimti atsakomybę!“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*