JUSTIN IR HAILEY BIEBER PIRMIEJI SANTUOKOS METAI BUVO TRAGEDIJA

GQ
2021.04.17
Hailey & Justin Bieber

Hailey & Justin Bieber

Los Angeles. Atviri žodžiai iš Justin Bieber (27) lūpų. Kanados pop žvaigždė žurnalui „GQ“ atskleidė, kad pirmieji metai su žmona Hailey (24) buvo labai sunkūs.

Pirmieji metai kartu santuokoje buvo didelis iššūkis. Pirmieji gyvenimo metai kaip Hailey vyras, Justin buvo lyg „ant kiaušinių lukštų“. „Šias akimirkas mes kuriame tik sau kaip porai, kaip šeimai, kad sukurtume šiuos prisiminimus. (…) Anksčiau mano gyvenime nebuvo to, ko galėčiau laukti. Mano asmeninis gyvenimas buvo nestabilus. Mano privatus gyvenimas neegzistavo. Neturėjau geresnės pusės. Neturėjau nieko, ką galėčiau mylėti. Bet dabar turiu“, – sako Bieber.

2020 m. rugsėjį pora atšventė savo santuokos dviejų metų sukaktį – tiesiog parke iškylaujant.

Justin Bieber ir Hailey Baldwin vienas kitam ‘Taip’ ištarė 2018 m. rugsėjo 13 d. Niujorke. Po metų, spalio pradžioje pora su šeima ir draugais atšventė savo vestuves Pietų Karolinoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*