JENNIFER LOPEZ IR BEN AFFLECK ATOSTOGAVO KARTU PO IŠSISKYRIMO SU A-ROD?

RTL
2021.05.11
Jennifer Lopez & Ben Affleck

Jennifer Lopez & Ben Affleck

Los Angeles. Ar tarp Jennifer Lopez (51) ir Ben Affleck (48) tikrai vėl įsiplieskė meilė? Pranešama, kad dainininkė ir aktorius kartu atostogavo „Big Sky Resort“ Montanoje (žr. foto).

Sekmadienį (09.05) tariamai abu išskrido iš Bozeman, Montanoje į Los Andželą. Po to visureigiu jie nuvyko į jos namus Bel-Air’e.

Oficialiai J.Lo Motinos dieną praleido su savo vaikais Emme (13) ir Max (13) ir savo mama. Ji tai paskelbė „Instagram“: „#Motherday su mano mamyte ir kokosais!“. Nuotraukoje visi keturi buvo matomi restorane. Visgi, abejojama ar ši nuotrauka buvo padaryta per Motinos dieną, gegužės 9 d., nes nuotraukos rodo ką kita.

Jau kurį laiką sklandė gandai apie meilės sugrįžimą tarp Ben Affleck ir Jennifer Lopez. Jiedu pradėjo draugystę 2000-ųjų pradžioje ir netgi buvo susižadėję. Prieš kelias savaites jau buvo spekuliacijos, jog Ben buvo paimtas su J.Lo visureigiu ir „pristatytas“ į jos namus (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*