JEANETTE: ZEBRAI YRA PAVYZDYS

FirstNews
2020.11.19
Jeanette

Jeanette

Berlin. „Ar zebras yra juodas arklys su baltomis juostomis ar baltas arklys su juodomis juostomis?“ – šį klausimą bent kartą gyvenime sau uždavė kiekvienas. Jeanette Biedermann (40) nėra išimtis.

Vokietijos dainininkė tai klausia turbūt kiekvieną kartą, kai vilki zebro raštų megztinį. Tačiau ar gyvūnai juodi ar balti yra, Jeanette visiškai nesvarbu. Taip ar taip jie yra pavyzdys. „Instagram“ atlikėja rašo: „Bet kokiu atveju dėvėkite savo išskirtinumą su pasididžiavimu ir pasitikėjimu savimi! Geras pavyzdys! Mylėkite save! Likite nepakartojami! Gražūs ir ypatingi, kokie jūs esate ir neleiskite niekam jūsų pakeisti. Zebras niekada nekeičia juostų!“.

Beje, Jeanette neseniai išleido naują singlą. Daina vadinasi „10 000 Fragen“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*