IŠSISKYRĖ JASON SEGEL IR ALEXIS MIXTER

spot on news
2021.05.02
Alexis Mixter & Jason Segel

Alexis Mixter & Jason Segel

Los Angeles. TV serialo „How I Met Your Mother“ žvaigždė Jason Segel (41) vėl vienišas. Jo ilgametė draugė, fotografė ir menininkė Alexis Mixter (42) apie skyrybas su aktoriumi pranešė savo „Instagram“ profilyje.

Šalia nuotraukos, kurioje jiedu matomi kartu, Mixter rašo: „Tai yra dviejų geriausių draugų nuotrauka“. Anot jos, jiedu daug ką patyrė ir teigiamai pakeitė vienas kito sielą, tačiau atėjo santykių pabaiga. Jiedu nusprendė skirtis jau prieš kurį laiką, rašo Alexis Mixter toliau.

Jos jausmai yra tik meilė ir dėkingumas, kad šis vyras atėjo į jos gyvenimą. Jason Segel yra asmuo, anot jos, kuris su ja dalinasi visais savo mėgstamiausiais pokštais ir jis mato, kas ji yra iš tikrųjų.

Jason Segel ir Alexis Mixter maždaug aštuonerius metus buvo pora. Praeity jie bandė savo asmeninį gyvenimą saugoti nuo visuomenės. 2016 m. pora pirmą kartą žengė kartu ant raudonojo kilimo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*