DRAKE BELL ATSIDŪRĖ KALĖJIME!

People, KXAN
2021.06.06
Drake Bell

Drake Bell

Cleveland. Kaip vieningai praneša kelios JAV žiniasklaidos priemonės, TV žvaigždė Drake Bell (34) buvo areštuotas. Buvusi JAV humuro serialo „Drake & Josh“ žvaigždė apkaltintas pasikėsinimu į vaiko gerovę.

„People“ rašo, kad tariamai manoma, jog Bell yra atsakingas už suaugusiųjų sekso medžiagos platinimą nepilnamečiams. Konkreti medžiaga dar nebuvo paviešinta. Kaip rašo JAV portalas „TMZ“, teismo dokumentai rodo, kad Bell areštavo Klivlando policija. Tačiau iš pranešimų nėra aišku, kada tiksliai įvyko areštas.

Teigiama, kad minimas incidentas įvyko 2017 m. gruodžio 1 d. Apie tai praneša vietinis naujienų TV kanalas KXAN. Tą dieną Bell turėjo pasirodyti renginyje Klivlande, tačiau turėjo nedelsdamas atšaukti savo pasirodymą.

Tačiau aišku viena: Drake Bell per savo pasirodymą Cuyahoga apygardos teisme nepripažino savo kaltės ir už 2500 JAV dolerių užstatą buvo paleistas.

Kitas parengiamasis teismo posėdis yra numatytas birželio 23 d.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*