DIEGO MARADONA: SUNKŪS KALTINIMAI PRIEŠ MEDICINOS KOMANDĄ

La Nacion
2021.05.03
Diego Maradona

Diego Maradona

Buenos Aires. Diego Maradona (†60) prieš savo mirtį praėjusių metų lapkričio 25 d. tariamai gavo tik „prastą ir negailestingą“ medicininę pagalbą. Tai paaiškėja iš tyrimo ataskaitos, apie kurią pranešė laikraštis „La Nacion“.

Netrukus po Argentinos futbolo žvaigždės mirties prokuratūra pradėjo tyrimus. Pasak žiniasklaidos pranešimų, buvo atlikta krata jo asmeninio gydytojo namuose. Taip pat sakoma, kad buvo tiriami kiti jo slaugoje dalyvavę žmonės.

Daugelį metų su priklausomybe nuo alkoholio ir narkotikų kovojęs Maradona mirė savo privačiuose namuose po širdies smūgio. Netrukus prieš mirtį jam buvo atlikta operacija, kurios metu iš jo smegenų buvo pašalintas kraujo krešulys.

2021 m. kovo mėn. prokuratūros sušaukta medicinos grupė susirinko išsiaiškinti įtarimų, kad futbolo legendos medicinos komandos nariai prieš mirtį nesielgė su juo tinkamai. Dabar ataskaitoje sakoma, kad už Diego Maradona atsakingos komandos veiksmai buvo „neadekvatūs ir nenuoseklūs“.

Pasak pranešimo, esą futbolo žvaigždė sunkiai susirgo likus maždaug dvylikai valandų iki jo mirties. Ligoninėje jis būtų turėjęs didesnes galimybes išgyventi, praneša „La Nacion“, cituodamas ekspertus.

Futbolininką gydanti komanda paliko išgyvenimo galimybes „likimo valiai“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*