CHRIS BROWN: DAR DU MĖNESIAI KLINIKOJE

FirstNews
2014.03.04
Chris Brown

Los Angeles. Chris Brown (24) specialioje klinikoje turės praleisti dar du mėnesius. Taip praėjusią savaitę nusprendė teisėjas.

Reperis iš klinikos buvo paleistas vasario 22 d. Čia jis buvo ir bus gydomas nuo agresijos. Penktadienį (28.02) teismo posėdyje atlikėjas išgirdo nedžiugią žinią. Teismo salėje jis rodė nusivylimą dėl tokio teisėjo sprendimo, tačiau su juo sutiko. Balandžio 23 d. Chris Brown toliau vyks gydytis.

Dainininkas į kliniką atvyko 2013 m. spalį. Tuo metu jis buvo lygtinai paleistas už tai, kad 2009 m. sumušė tuometinę savo merginą Rihanna (26). Jis išvengė kalėjimo, tačiau tris mėnesius pasiuntė jį gydytis į reabilitacijos kliniką.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.top su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*