BILLIE EILISH PASIRODĖ ITIN SEKSUALIOJE FOTOSESIJOJE!

Vogue
2021.05.02
Billie Eilish @ "Vogue"

Billie Eilish @ "Vogue"

Los Angeles. Billie Eilish (19) visada pabrėžė, kad rengiasi „maišais“ dėl to, jog nori, kad būtų aptariama jos muzika, o ne kūno formos. Regis, dainininkės mąstymas pasikeitė, nes dabar pasirodė itin seksuali jos fotosesija žurnalui „Vogue“.

Britų madų žurnalo „Vogue“ birželio mėn. viršelyje atsidūrusi amerikiečių pop žvaigždė pademonstravo savo kojas, liemenį ir itin apnuogino dekoltė. Korsetą dėvinti Billie Eilish atrodo kaip „’20-ųjų ir/arba ’50-ųjų“ modelis.

Billie sako: „Staiga tu tampi veidmaine, jei nori parodyti savo odą, (…) ir tu esi kekšė, tu esi prostitutė. Jei aš esu, tada aš didžiuojuosi“.

Ji priduria: „Aš ir visos merginos esame pasileidėlės ir užsikruškit, gerai? Apverskime tai ir įgalinkime tai. Rodydamos savo kūną ir demonstruodamos savo odą – tai neturėtų atimti iš tavęs garbės. (…) Aš daugiau neleisiu būti kažkieno pasisavinama“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*