ATE, VEIDO TATUIRUOTĖS! TRAVIS BARKER TAIP ATRODO BE JŲ (VIDEO)

RTL
2021.04.06
Travis Barker

Travis Barker

Los Angeles. Kad Travis Barker (45) mėgsta tatuiruotes ant veido, yra aišku. Ne tik visas „blink-182“ būgnininko kūnas yra padengtas piešiniais, bet ir veidas. Dabar jo dukra Alabama (15) jas užmaskavo ir parodė savo tėtį be jų.

Kourtney Kardashian (41) draugas pasirodė dukters „Instagram“ video. Jame paauglė makiažo pagalva uždengė dvi jo veido tatuiruotes.

Visgi, neseniai Travis Barker buvo su savo drauge pastebėtas viešumoje ir jis išdidžiai demonstruoja savo tatuiruotes ant veido. Na, bent Alabama sulaukė daug dėmesio. Jos video su tėčiu buvo peržiūrėtas daugiau apie 1 mln. kartų!

Tarp kitko, su savo eks žmona Shanna Moakler (46) dalinasi dukters globos teisėmis. Kartu jie turi ir sūnų Landon (17). Travis ir Shanna kartu buvo nuo 2004 m. iki 2008 m.

Tuo tarpu Kourtney Kardashian turi tris vaikus – Mason Dash (11), Reign Aston (6) ir Penelope Scotland (8).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*