ŽIŪROVĖ ŠTURMAVO ZDF RYTO STUDIJĄ (VIDEO)

Bild
2019.03.14
Dunja Hayali (kairėje)

Dunja Hayali (kairėje)

Berlin. Vokietijos visuomeninio kanalo „ZDF“ rytinėje laidoje „Morgenmagazin“ vakar (13.03) ištiko netikėtumas tiesioginio eterio metu.

Kalbant vedėjams Dunja Hayali (44) ir Andreas Wunn (44), į studiją įsiveržė moteris ir pradėjo juos kaltinti melu. Nepažįstamoji grubiai pastūmusi TV laidos vedėją tarė: „Ar tikrai turite visiems čia meluoti? Melo spauda, melo spauda, ar ką?“.

Hayali su Wunn bandė išsisukti iš nejaukios padėties. Jie pasiūlė jai pasikalbėti po laidos apie moters problemas. Tačiau tai nepadėjo. Keistuolė toliau: „Ar pas jus Mainzelmännchen (pieštas ZDF herojus, rodomas tarp reklamų – red. past.) galvoje, ar kas?“.

Nepavykus susitarti su įsibrovėle, Andreas Wunn galiausiai kviečia jungtis į Maincą ir transliuoti žinias.

Vėliau vedėjai paaiškino žiūrovams, kad moteris nebuvo išmesta iš studijos, bet buvo pakviesta po laidos pasikalbėti. ZDF patvirtino pareiškime spaudai, kad po laidos vyko pokalbis su moterimi apie jos problemas.

conni-100~314x314

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*