WWE ŽVAIGŽDĖ SHAD GASPARD NUSKENDO GELBĖDAMAS SŪNŲ (FOTO)

Bild, TMZ
2020.05.19
Shad Gaspard

Shad Gaspard

Los Angeles. Net būdamas WWE galiūnu Shad Gaspard (†39) neturėjo šansų prieš srovę! 2,01 m ūgio imtynininkas sekmadienį (17.05) su sūnumi Venice Beach paplūdimyje mėgavosi vandeniu, kai staiga įvyko baisi nelaimė.

„Bild“ rašo, kad Gaspard prieš 16 val. vietos laiku kartu su sūnumi (10) bei dar keli žmonės buvo sugauti stiprios srovės. Gelbėtojai reagavo iškart ir ištraukė nelaimėlius. Tik Shad Gaspard liko nerastas. Spėjama, kad vyras nuskendo. Nors oficialiai jo mirtis nėra patvirtinta, kol nebus rastas kūnas arba nepraeis tam tikras dienų skaičius.

TMZ teigia, kad Gaspard gelbėtojams nurodė iš pradžių nurodė gelbėti berniuką. Tuomet atsirito didelė banga ir Shad nebeišniro. Daugiau jo nebuvo galima matyti. Paplūdimyje likusi jo žmona Siliana matė visą dramą.

Los Andželo gelbėtojų atstovas teigė, kad Gaspard greičiausiai „paskendo“ – yra mažai šansų, kad WWE imtynininkas galėjo išgyventi. Taip pat ir narai ir daugybė sraigtasparnių negalėjo surasti Gaspard kūno.

Shad Gaspard savo WWE karjerą baigė 2010 m., kai gimė sūnus. Be to, jis suvaidino keliuose filmuose ir TV serialuose, dirbo apsaugininku pas tokius muzikantus, kaip P. Diddy (50), Cuba Gooding Jr. (52) ar Mike Tyson (53).

Buvęs ringo priešininkas Chris Jericho (49) „Twitter“ gedi Shad. Jis parašė: „Shad dingimas mane labai nuliūdino. Jis buvo linksmas vaikinas. Su juo labai patiko dirbti“.

2,w=756,q=high,c=0.bild

361058b9af48469c8fe2b5d76ce99199_md


View this post on Instagram

Love the life I built for my self and my family.

A post shared by Shad Gaspard (@shadbeast13) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*